رمز خود را فراموش کرده اید ؟

بخش چشم پزشکی

ما در این گروه، در حفظ و نگهداشت گوهر بینایی تلاش می‌نماییم. پزشکان ما از اساتید بنام چشم پزشکی هستند که در رشته‌های مختلف فوق تخصصی آموزش دیده‌اند.

در گروه چشم پزشکی بیمارستان تهران کلینیک سالانه به هزاران بیمار مراجعه کننده به بیمارستان، خدمات به‌روز و کارآمد ارائه می‌شود که منطبق بر فناوری‌های روز دنیا است.

نوآوری‌های پیشرفته پزشکی
عزم و مأموریت ما حل مشکلات و درمان بیماری‌های چشمی و بهبود بینایی است. چشم پزشکان ما با استفاده از تجربیات و توان علمی خود و استفاده از جدیدترین ابزارها و تجهیزات، در راستای تحقق این امر مهم گام بر می‌دارند.

تعهد به تحقیق و الزام به دانش
چشم پزشکان بیمارستان تهران کلینیک جهت بررسی علت، پیشگیری از بیماری‌های چشمی و اثربخشی درمان بیماری‌های چشم گام‌های بلندی را در اعتلای دانش چشم پزشکی در بیمارستان تهران کلینیک برداشته‌اند و آموزش‌های متعددی در زمینه دژنراسیون ماکولا، گلوکوم، رتینوپاتی دیابتی، خشکی چشم و علل کم بینایی در تمامی سطوح برگزار نموده‌اند.

امروز و آینده چشم پزشکی
با تلاش مستمر گروه چشم پزشکی تهران کلینیک در راستای ارتقای دانش چشم پزشکی و ارائه خدمات درمانی و جراحی نوین چشم، امیدواریم که از بروز بیماری‌های چشم پیشگیری شود و دیگر هیچ فردی از کم بینایی رنج نبرد.

دکتر

متخصص و جراح چشم
شماره ثابت :
داخلی :

بالا طراحی و توسعه : چلیپا
طراحی سایت : چلیپا