رمز خود را فراموش کرده اید ؟

بخش زنان و زایمان

گروه زنان و زایمان بیمارستان تهران کلینیک ، با هدف مراقبت های ویژه دوران بارداری تأسیس شد و در جهت ارتقای سطح مراقبت های درمانی این گروه از بیماران، فعالیت خود را آغاز نمود. این بخش با بهره گیری از تجهیزات مدرن و نیز دانش روز پزشکان و پرسنل با تجربه، تلاش می کند خدمات پزشکی مورد نیاز مادران باردار را به بهترین شکل ممکن ارائه کند. در این بخش، به بیماران زایمان طبیعی ( در اتاق LDR با تجهیزات پیشرفته )، سزارین و بیماری های زنان خدمات درمانی در بالاترین سطح کیفیت ارائه می شود.

با اجرای دقیق طرح “Rooming” در راستای کمک به شیر دادن مادران به نوزادان خود، بخش زنان و زایمان این بیمارستان در زمره مراکز دوستدار کودک قرار گرفته است. در این روش، نوزاد از ابتدای تولد در صورت انجام زایمان طبیعی توسط مادر، در کنار او قرار می گیرد و بعد از کنترل در ساعات اولیه، می تواند به همراه مادر به بخش انتقال یابد و تمام مدت بستری در کنار او قرار گرفته و از شیر مادر تغذیه نماید.

مشخصه های ویژه

رسیدگی به بیماران زایمانی در اسرع وقت
هم جواری این بخش با اطاق عمل و بخش نوزادان

خدمات تخصصی ارائه شونده
در بخش زنان و زایمان بیمارستان تهران کلینیک زایمان طبیعی بدون درد ” اپی دورال” با حضور تیم مجرب بیهوشی، تیم مجرب مامایی و زنان انجام می پذیرد

دکتر عزيز باصر

زنان و زایمان
شماره ثابت : 88730803
داخلی :

دکتر جواد بياتي

زنان و زايمان
شماره ثابت : 88721841
داخلی : 218

دكتر فروغ شادانلو

جراح و متخصص زنان و زايمان و نازايي
شماره ثابت : 88724197
داخلی : 325
نوبت دهي اينترنتي

دکتر ناهيد پژوهان

متخصص و جراح زنان و زايمان
شماره ثابت : 88721841
داخلی :

بالا طراحی و توسعه : چلیپا